fbpx

Kurz šitia pre pokročilých

osobná účasť

Väčšina ľudí si uvedomí, že zakúpené oblečenie im nesedí a potrebujú ho trochu upraviť.

Veď žiadna z nás nemáme rovnakú postavu. Tento pocit poznám z vlastnej skúsenosti. To bol začiatok môjho rozhodnutia naučiť sa šiť.

S veľkou vášňou som sa do toho pustila. Bolo to v dobe kamennej, keď ešte nebol internet a ani YouTube. Síce som nešila kostennou ihlou (šijací stroj už bol vymyslený☺), ale informácie – „ako na to“ som získavala veľmi ťažko. Moje prvé výtvory boli na báze pokus omyl. Naivne som si myslela, že si viem ušiť oblečenie za jeden deň. Nakoniec to trvalo o niečo dlhšie.

Ty túto cestu nemusíš absolvovať, lebo som pre teba zostavila tento kurz:

Na tomto kurze môžeme šiť tvoj vysnívaný model.

Pred tým, ako sa stretneme:

Porozmýšľaj čo chceš šiť, prípadne mi pošli fotku. Napíš mi aj tvoju skúsenosť so šitím.

Ja ti poradím, prípadne nasmerujem. Na začiatok si ale nevyber príliš zložitý model, pretože to može uhryznúť poriadny kus z tvojej motivácie.

Potom by to už nebola zábava.

Vyberieme strih

Na prvé stretnutie si nepotrebuješ priniesť nič. Vyberieme strih a naučíme sa ako ho prispôsobiť. Vypočítame si množstvo materiálu, ktorý si na druhé stretnutie kúpiš.

Vystrihneme

Zameriame sa na správne branie tvojich mier a upravíme ich na papierovom strihu.  Taktiež ti poradím s výberom vhodného strihu pre tvoju postavu, čo zvýrazniť a čo prípadne zjemniť.

Ušijeme

Krok za krokom zostavíme vystrihnutý model podľa tvojho výberu a nakoniec si odnesieš domov vlastnoručne ušitý originál!

Ako sa prihlásiť?

Voľné termíny nájdeš na tejto stránke dole. Po stlačení tlačidla prejdeš do nášho rezervačného systému a vyplnením formulára sa prihlásiš. Ak máš darčekový poukaz, tak sa prihlás tiež, ale nezabudni si ho uplatniť.

Priebeh kurzu

Stretneme sa vždy v rovnaký deň a hodinu. Keď sa napríklad prihlásiš – na utorok 13,00 hod., tak prídeš 5x v utorok o 13,00 hod.

Dĺžka stretnutia: 2 hod. 30 min. 

Každý šije svoj vlastný model.

Počet ľudí na kurze je max. 2

Kurzy sa konajú v časoch: od 13,00 | od 16,00 hod.

Čo si priniesť?

Na začiatok si nemusíš priniesť nič. Materiál si dokúpiš, až keď vypočítame potrebné množstvo. Aj šijacie stroje máme… Ak si však budeš chcieť priniesť vlastný a šiť na ňom, v pohode môžeš.

Cena kurzu

Kurz obsahuje:

  • 5 stretnutí po 2,5 hod.

 

Cena: 195 €

Po prihlásení dostaneš faktúru na email. Možnosť platby bankovým prevodom, platobnou kartou, alebo online bankovým prevodom.

Miesto

Najbližšie voľné termíny

Kurz pre pokročilých

 –  ()

 –  ()

 –  ()

 –  ()

 –  ()

Foto Galéria